Co tam dzisiejszych z nowości..? Może to, że po tych ćwiczeniach z architektury komputerowej wcale nie czuje cię mądrzejsza. Odnoszę nawet wrażenie, że te studia działają zupełnie odwrotnie, a ja jak najbardziej legalnie głupieje. Zwłaszcza kiedy na ćwiczeniach trafiają się bramki logiczne no i jeszcze jestem trochę do tyłu z przecwiczeniem liczb binarnych.. Naprawdę nie mam pojęcia jak mi się to udało rozwiązać.
Ale wszystko w swoim czasie. Jutro mam DOS’a, a piątek mam fiże i tylko to się liczy. Już się boję [tej fizyki tak na zapas i dla zasady].
No ale teraz to mam inne sprawy na głowie. Muszę przejrzeć jeszcze moje prace na deviantart i zrobić kilka updateów. A w międzyczasie jak to pisze to znalazłam coś takiego.
Raczej staram się nie robić testów bo potem mnie strasznie uzależniają, ale tym razem postanowiłam
zrobić wyjątek.
Mężczyzna dla mnie: Vegeta !? O_o
Nie liczy się z bliskimi… jest draniem… ale przystojnym draniem ^.^
Reguła mówiąca, że dziewczyny zakochują się najczęsciej w draniach jest prawdziwa… Vegeta jest typem trzymającym się z daleka od ludzi, wręcz żyje we własnym świecie. Nigdy nie znajdzie dość czasu dla bliskich. Chociaż jeśli trafi kosa na kamień może zostać dość łatwo ‚uziemiony’.Przystojny drań...


Który facet z anime jest Twoim ideałem? Test by Veronique